komunikaty
2019.05.16 - PWiK sp. z o.o. wprowadza usługę E-FAKTURA

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o. o. w Starachowicach wprowadza udogodnienia dla swoich klientów  i proponuje Państwu możliwość otrzymywania faktur za wodę lub ścieki na adres poczty elektronicznej (e-mail) oraz wiadomości tekstowych (sms) związanych z świadczonymi przez nas usługami.

Dotyczy to wszystkich Odbiorców usług z terenu gmin: Starachowice, Brody, Mirzec, Wąchock, Iłża, Pawłów i Suchedniów, którzy do tej pory otrzymywali faktury w formie papierowej bez względu na to, czy korzystają z systemu radiowego odczytu wodomierzy.

Korzyści:

1.Terminowość: faktura przychodzi zawsze na czas bez obawy o ryzyko niedostarczenia, które występuje przy wysyłce drogą pocztową.

2.Bezpieczeństwo: nie trafi w niepowołane ręce.

3.Ekologia: brak faktur papierowych a więc mniej ściętych drzew.

4.Wygoda przechowywania: nie zajmuje miejsca, w przeciwieństwie do faktur papierowych przepełniających skrzynki pocztowe a następnie gromadzonych w segregatorach.

5.Dodatkowo - korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Więcej informacji jest na naszej stronie w zakładce Biuro Obsługi Klienta/Inne sprawy-przewodnik klienta

W przypadku pytań prosimy o kontakt  w godz. 6:30 do 14:30, w czwartki od 8:00 do 16:00 w Biurze Obsługi Klienta ul. Iglasta 5 w Starachowicach lub telefonicznie 41 275-03-57 lub 41 275-03-67.

// -->
  • Zapisz się do newslettera