Aktualności

2019.07.29 - UWAGA! Przerwa w dostawie wody na ulicy Na Szlakowisku 11 w Starachowicach

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. w Starachowicach zawiadamia wszystkich odbiorców wody zamieszkałych w Starachowicach przy ulicy Na Szlakowisku 11, że w dniu 30.07.2019r. od godz. 8.00 do 16.00 nastąpi przerwa lub zakłócenia w dostawie wody w związku z wymianą przyłącza wodociągowego do budynku.

2019.05.16 - PWiK sp. z o.o. wprowadza usługę E-FAKTURA

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o. o. w Starachowicach wprowadza udogodnienia dla swoich klientów  i proponuje Państwu możliwość otrzymywania faktur za wodę lub ścieki na adres poczty elektronicznej (e-mail) oraz wiadomości tekstowych (sms) związanych z świadczonymi przez nas usługami.

2019.05.09 - UWAGA! Utrudnienia w ruchu oraz przerwy w dostawie wody

W związku z pracami na sieci wodociągowej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. zawiadamia, że w dniach: od 06.05.2019r. do 30.06.2019r. nastąpią przerwy w dostawie wody oraz utrudnienia w ruchu związane z czasowym zamknieciem drogi w czasie prowadzonych prac na ul. PODLESIE w Starachowicach.

2019.04.12 - UWAGA! Utrudnienia w ruchu! Czasowe zamknięcie drogi!

W związku z pracami na sieci wodociągowej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. zawiadamia,  że w dniach: od 10.04.2019r. do 19.06.2019r. nastąpią przerwy w dostawie wody oraz utrudnienia w ruchu związane z czasowym zamknięciem drogi w czasie prowadzonych prac na ulicy Żytniej w Starachowicach.

2019.02.13 - Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Starachowicach

Trwają prace związane z realizacją Projektu pn. "Modernizacja części osadowo-biogazowej oczyszczalni ścieków w Starachowicach" finansowany z dotacji unijnej tj. Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, II Osi Priorytetowej  Ochrona Środowiska w tym adaptacja do zmian klimatu, działania 2.3. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.

2019.01.31 - Informacja Zarządu PWiK spółka z o.o.

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. informuje, że w każdą środę w godzinach od 9.00 do 11.00 przyjmuje Odbiorców świadczonych przez Spółkę usług w celu rozpatrzenia określonych spraw, które nie zostały rozstrzygnięte w Biurze Obsługi Klienta i w merytorycznych działach.

2018.10.15 - Dlaczego wcześniej było drożej?

W związku z pojawieniem się w lokalnych mediach fałszywych informacji dotyczących pracy Oczyszczalni Ścieków w Starachowicach przedsiębiorstwo postanowiło przedstawić fakty wcześniej niepublikowane publicznie, związane z prowadzeniem gospodarki odpadami ściekowymi.W związku z pojawieniem się w lokalnych mediach fałszywych informacji dotyczących pracy Oczyszczalni Ścieków w Starachowicach przedsiębiorstwo postanowiło przedstawić fakty wcześniej niepublikowane publicznie, związane z prowadzeniem gospodarki odpadami ściekowymi.

2018.09.24 - Komunikat dla mieszkańców ulic: Radoszewskiego, Działki, Sadowej, Benedyktyńskiej i Wierzbowej w Starachowicach

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Starachowicach serdecznie zaprasza Mieszkańców ulic: Radoszewskiego, Działki, Sadowej, Benedyktyńskiej i Wierzbowej na spotkanie, które odbędzie się w dniu 27 września br. o godzinie 16.00 na terenie Oczyszczalni Ścieków w Starachowicach przy ulicy Bocznej 42.

2018.09.18 - Trwają prace związane z modernizacją Oczyszczalni Ścieków w Starachowicach

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. realizuje Projekt pn. "Modernizacja części osadowo-biogazowej oczyszczalni ścieków w Starachowicach" finansowany z dotacji unijnej tj. Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, II Osi Priorytetowej  Ochrona Środowiska w tym adaptacja do zmian klimatu, działania 2.3. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.

1

2018.09.17 - Nowy samochód ciężarowy z zabudową do czyszczenia kanalizacji w PWIK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. informuje, że w celu zapewnienia prawidłowej obsługi sieci kanalizacji sanitarnej zakupiło fabrycznie nowy samochód ssąco-ciśnieniowy o zabudowie specjalistycznej do czyszczenia i hydrodynamicznego udrażniania kanalizacji sanitarnej.

  • Zapisz się do newslettera