komunikaty
HARMONOGRAM ODCZYTU DLA GMIN STARACHOWICE, BRODY, MIRZEC, WĄCHOCK - II PÓŁROCZE 2017r.

HARMONOGRAM ODCZYTU DLA GMIN STARACHOWICE, BRODY,  MIRZEC, WĄCHOCK - II PÓŁROCZE 2017r.

Odczyty wodomierzy będą dokonywane w godzinach od 8:00 do 19:00 z wyłączeniem dni świątecznych i niedziel.

 

TRASY INKASENCKIE NA TERENIE GMINY STARACHOWICE  - II PÓŁROCZE
Lp Trasa Inkasencka Miesiące 2017r.
Nr trasy - ile dni Rejon / ulica Lipiec Sierpień Wrzesień Pażdziernik Listopad Grudzień
1 1015 - 2 Górna, Nad Młynówką.           13-16
2 1101 - 8 Armii Krajowej, Bajana, Bugaj, Hutnicza, Kościuszki, Na Szlakowisku, Nad Kamienną, Pasternik, Poprzeczna, Radomska, Słowackiego, Spacerowa, Sportowa,      Św. Barbary, Wigury, Zachodnia, Żwirki. 1-11     1-12    
3 1102 - 12 Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Jodłowa, Karpacka, Kombatantów, Lachy, Łysogórska, Ostrowiecka, Podgórze, Podhalańska, Romantyczna, Sąsiedzka, Sudecka, Świerków, Tatrzańska, Wiosenna, Zgodna.   1-16     1-16  
4 1103 - 12 Akacjowa, Bartosza, Głowackiego, Bohaterów, Borówkowa, Bukowa,Cegielniana, Dębowa, Grabowa, Iglasta, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Kopalniana, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Olszynowa, Orzechowa, Partyzantów, Sosnowa, Szkolna, Topolowa, Wiązowa.   17- -06   17 -07
5 1104 - 10 Agrestowa, Aleja Niepodległości, Bławatkowa, Bratkowa, Czereśniowa, Jabłoniowa, Kanałowa, Makowa, Morelowa, Niska, Różana, Rynek, Rzemielśnicza, Sadowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Wysoka, Ziołowa.     21- -06   22-
6 1105 - 11 Jesienna, Kielecka, Morenowa, Na Stoku, Nowowiejska, Osiedlowa, Parcelowa, Spadowa, Wesoła. 11-28     12-30    
7 1501 - 11  1-go Maja, Dobra, Dolna, Duboisa, Klonowa,      M. C. Skłodowskiej, Mickiewicza, Nadrzeczna, Nauczycielska, Nowa, Piastowska, Pochyła, Spokojna, Stalowa, Stawowa, Stroma, Szeroka, Widok, Wylotowa.     1-14     1-13
8 1502 - 11  Botaniczna, Daleka, Doktorska, Działkowa,      J. Bema, Łąkowa, Malinowa, Mieszała, Miła, Nasienna, Nauczycielska, Perłowa, Piesza, Pogodna, Przechodnia, Przekopowa, Strzelnicza, Radosna, Wąchocka, Wąwóz, Zdrojowa,Źródlana, Żurawia .     15-28     14-22
9 1504 - 6 Agatowa, Bursztynowa, Diamentowa, Długa, Krańcowa, Łazy, Objazdowa, Polna, Przeskok, Rubinowa, Zaułek.     1-8     1-8
10 1505 - 9 Benedyktyńska, Ciasna, Działki, Górzysta, Jasna, Kilińskiego, Kolejowa, Kręta, Krótka, Mała, Radoszewskiego, Spółdzielcza, Wspólna, Żabia. 14-26     13-25    
11 1601 - 9 Czachowskiego, E. Plater, Grottgera, Langiewicza, Mierosławskiego, Piaskowa, Sierakowskiego, Traugutta. 3-13     5-18    
12 1602 - 5 M. J. Piłsudskiego, Cysterska, Wł. Cyrkowicza.     13-17     1-7
13 1603 - 8 Jelenia, Kolorowa, Łączna, Miodowa, Myśliwska, Pastwiska, Smugowa, Sybiraków,Szymanowskiego.     1-13     7-20
14 1604 - 6 Chor.Szorta, Dr.Andrzeja Drh.Zjawy,                 Kpt. Mariańskiego, Letnia, Lubianka, Mjr.Nurta, Mjr.Ponurego, Południowa, Por.Jurka, Por.Robota, Tęczowa, Wachmistrza Tarzan, Wąsika Kowalskiego, Żaczkiewicza.     17-31     20-30
15 1605 - 4 Aleja Niepodległości, Miodowa, Ks. Brzóski, Kasztanowa.           16-21
16 1606 - 7 6-go Września, Chłopickiego, Dwernickiego, Jana Pawła II, Lelewela, Lutosławskiego, Łączna, Wanacja, Wieniawskiego, Wysockiego.   1-13     2-12  
17 1607 - 14 J. Paderewskiego, Moniuszki, Smugowa, Sybiraków, Ustronie, Żytnia.   13-28     12-31  
18 1701 - 9 F. Lempe, Lenartowska, Ostrowiecka, Powstania Styczniowego, Składowa, Stalowników, Strażacka, Turystyczna.   16-28     15-29  
19 1702 - 7  Jałowcowa, Jeżynowa, Letniskowa, Podlesie, Strugowa, Warszawka, Wiejska, Wrzosowa, Wschodnia.     21-30     23-30
20 1704 - 4  Iłżecka, Turkusowa.     9-14   31 1-5
21 1705 - 11  Boh. Westerplatte, Chopina, Głogowa, Górna, Graniczna, GruntowaGrzybowa, J. Kaczyńskiej, Konst. 3-go Maja, Kościelna, Krucza, Kwiatowa, Majówka, Miedziana, Młynarska, Młyny, Oświatowa, Owocowa, Parkowa, Poprzeczna, Poznańska, Rotmistrza Witolda, Staropolska, Staszica, Śląska, Warszawska, Złota.     8-21     9-23
22 1706 - 3 Martenowska, Murarska, Niecała, Reja, Skalista, Skałka, Słoneczna, Zacisze, Zwierzyniecka, Żeromskiego.     2-8     8-13

 

TRASY INKASENCKIE NA TERENIE GMINY BRODY - II PÓŁROCZE
Lp Trasa Inkasencka Miesiące 2017r.
Nr trasy - ile dni Rejon / ulica Lipiec Sierpień Wrzesień Pażdziernik Listopad Grudzień
1 1503 - 4 LIPIE: Komorniki, Leśna, Henryk-Szyb, Piaskowa, Podłaziska, Starachowicka.     29-30     27-29
2 2101 - 10 BUDY BRODZKIE: Północna, LUBIENIA: Henryk, Iłżecka, Leśna, Podlesie, Starachowicka, Wschodnia, Zachodnia, BRODY: Młynek Przymiarki, MŁYNEK: Warszawska.   7-17     2-15  
3 2301 - 10 ADAMÓW: Górna, Leśna, Sosnowa, Starachowicka, Szkolna. RUDA: Krótka, Leśna, Mała, Nad Zalewem, Południowa, Widok, Wspólna. 7-24     2-23    
4 2302 - 8 BRODY: Graniczna, Na stoku, Południowa, Relaksowa, Słoneczna, Spokojna, Wójtowska. LUBIENIA: Jodłowa. MŁYNEK: Działki, Graniczna, Jodłowa, Piękna, Podgórska, Sosnowa, Warszawska.   1-18     2-20  
5 2303 - 7 BRODY: Leśna, Nad Torami, Podgórze, Polna, Radomska, Stoczki, Szkolna, RUDA: Duża.     1-15     1-18
6 2305 - 2 BRODY: Akacjowa, Piaskowa. 25-31     24-31    
7 2306 - 5 BRODY: Borówkowa, Jagodowa. KRYNKI: Ostrowiecka, Pastwiska, Polna, Skalna, Starachowicka, Zakanale. RUDNIK: Górna, Klonowa, Ostrowiecka, Topolowa. KUNÓW: Nietulisko Duże.   21-31     21-30  
8 2307 - 4 BÓR KUNOWSKI: 4-go Lipca, Krótka, Leśna, Spokojna, Źródlana. BRODY: Starachowicka. STAW KUNOWSKI: Długa, Klonowa, Kolejowa, Krańcowa, Miodowa, Nadrzeczna, Szkolna.     18-29     19-29
9 2401 - 7 KUCZÓW: Kanałowa, Leśna, Ostrowiecka, Pogodna, Polna, Południowa, Wysoka, PAWŁÓW: Dąbrowa, STYKÓW: Mokra.   18-28     16-27  
10 2501 - 7 DZIURÓW: Graniczna, Krótka, Leśna, Miła, Nad Kamienną, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spadowa, Spokojna, Św. Jana, Warszawka, Zdrojowa, Złota. 3-7     2-10    
11 2601 - 9 JABŁONNA: Górna, Słoneczna, Łączna, Ogrodowa, Polna, Spacerowa, Szeroka, KUCZÓW: Nadrzeczna, PAWŁÓW: Dąbrowa, STARACHOWICE: Kornatka, STYKÓW: Kolejowa, Kościelna, Laskowa, Młynarska, Nadrzeczna, Poprzeczna, Rzemielśnicza, Słoneczna, Starotorze, Świętokrzyska, Wylotowa.  10-14 1-4   11-24    

 

TRASY INKASENCKIE NA TERENIE GMINY MIRZEC - II PÓŁROCZE
Lp Trasa Inkasencka Miesiące 2017r.
Nr trasy - ile dni Rejon / ulica Lipiec Sierpień Wrzesień Pażdziernik Listopad Grudzień
1 3101 - 11 Czerwona, Jasieniec Iłżecki Górny, Krzewa, Małyszyn Dolny, Trębowiec Mały, Trębowiec-Krupów, Tychów Nowy.   1-16     2-6  
2 3102 - 11 Małyszyn Górny, Mirzec Malcówki, Ostrożanka, Trębowiec Duży.     1-17     1-15
3 3103 - 10 Gajówka Osiny, Jagodne, Mokra Niwa, Osiny, Osiny Majorat. 3-17     2-16    
4 3201 - 10 Mirzec Korzonek, Mirzec Ogrody, Mirzec Podborki, Mirzec Podkowalów, Mirzec Poduchowne, Modrzewiowa, Tychów Stary. 17-31     16-31    
5 3202 - 10 Mirzec Majorat, Mirzec Malcówki, Mirzec Poddąbrowa, Mirzec Stary, Tychów Stary.   16-31     16-30 1-7 
6 3203 - 11 Gadka, Gadka Majorat, Gadka-Rogatka, J. Prendowskiej, Langiewicza, Mirzec Ogrody.     17-30 3-5    15-31

 

TRASY INKASENCKIE NA TERENIE GMINY WĄCHOCK - II PÓŁROCZE
Lp Trasa Inkasencka Miesiące 2017r.
Nr trasy - ile dni Rejon / ulica Lipiec Sierpień Wrzesień Pażdziernik Listopad Grudzień
1 4202 - 10 Powstańców, Radomska, Rataje, Skalista, Smugowa, Szydłowiecka, Torowa, Tychowska, Wąchock (47742).   16-31     15-30  
2 4203 - 6 Dolna, Kielecka, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Langiewicza, Lipowa, Mjr. Ponurego, Nadrzeczna, Powstańców, Sandomierska, Strażacka, Św. Rocha.     15-29     15-29
3 4204 - 9  1000-lecia, Błonie, Hutnicza, Kręta, Krótka, Krzemienica, Leśna, Partyzantów, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Sporna, Starachowicka, Szeroka, Wesoła. 17-31     16-31    
4 4301 - 8 WĄCHOCK: Ceglana, Ogrodowa, Wielka Wieś, Wielkowiejska.   1-10     2-13  
5 4302 - 8 WĄCHOCK: Kielecka, Marcinków, Św. Rocha, Węglów. 11-20     10-20    
6 4303 - 7 WĄCHOCK: Górna, Wielka Wieś, Wygoda. 3-11     2-10    
7 4304 - 7 PARSZÓW: Dolna, Grabowa, Kamieniczki, Mostki, Rzeczna, Staszica, Szkolna, Złotoglin, WĄCHOCK: Wielka Wieś. 20-31     20-31    

 

 

 

 

 

  • Zapisz się do newslettera