PWiK Starachowice
komunikaty
Aktualności

2017.04.28 - Komunikat dla Odbiorców !

Przedsiębiortswo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. informuje, że w związku ze zmienionym skladem mikrobiologicznym wody z Ujęcia Wody w Trębowcu w dniu dzisiejszym rozpoczęto prewencyjne chlorowanie wodociągu.

ikona przetargu

2017.04.26 - Uwaga przerwa w odstawie wody !

Przedsiebiorstwo Wododciagów i Kanalizacji Społka z o.o. informuje, że w dniu 26 kwietnia br. od godziny 22.00 do godziny 6.00 dnia 27 kwietnia br. nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Starachowic w związku z naprawą wodociągu przy ulicy Jagodowej w Starachowicach.

ikona przetargu

2017.04.20 - Informacja dla Odbiorców!

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Społka z o.o. zawiadamia,

ikona przetargu

2017.04.11 - Konferencja prasowa w PWiK Spółka z o.o.

W dniu 11 kwietnia br. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Starachowicach odbyła się konferencja prasowa Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka  i Prezesa Zarządu Ryszarda Gliwińskiego.

ikona przetargu

2017.04.06 - Nowe oznakowania samochodów PWIK

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociagów i Kanalizacji Spółka z o.o. informuje Odbiorców Naszych usług o zmianie oznakowania wszystkich samochodów Spółki.

ikona przetargu

2017.03.24 - Uroczyste przekazanie nagrody

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym podczas sesji Rady Gminy w Mircu nagroda rzeczowa wylosowana w dniu 1 marca br. spośród 236 –ciu mieszkańców Gminy Mirzec, którzy w 2016 roku podłączyli się do sieci kanalizacji sanitarnej,  została przekazana Pani Helenie Madej z Osin.

ikona przetargu

2017.03.01 - JUŻ SĄ WYNIKI LOSOWANIA !

Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym z udziałem lokalnych mediów odbyło się losowanie atrakcyjnej nagrody rzeczowej  spośród 236 – ciu mieszkańców Gminy Mirzec, którzy w 2016 roku podłączyli się do sieci kanalizacji sanitarnej.

ikona przetargu

2017.02.16 - Szanowni Odbiorcy!

W nawiązaniu do wcześniejszej publikacji, jaka ukazała się w sierpniu/wrześniu 2016 roku w Naszej gazetce firmowej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, informuje,

ikona przetargu

2017.01.17 - Oferta Laboratorium PWiK

W trosce o potrzeby i wymagania rynku, a przede wszystkim w celu zapewnienia rzetelności świadczonych usług, potwierdzając kompetencje techniczne, zachowując bezstronność i niezależność Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. wdrożyło i wciąż utrzymuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISI/IEC 17025:2005 oraz posiada zakres akredytacji:

- poboru próbek wody do spożycia do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych,

- poboru próbek ścieków metodą manualną i automatyczną,

- poboru próbek wody powierzchniowej,

- dwudziestu metod fizykochemicznych badania wody i ścieków,

- czterech metod mikrobiologicznych badania wody.

ikona przetargu

2016.12.20 - Mikołajki

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Starachowicach w ramach prowadzonej edukacji ekologicznej wśród dzieci i młodzieży Powiatu Starachowickiego odwiedziło podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Stawie Kunowskim...

ikona przetargu
  • Zapisz się do newslettera